«Ребус-метод» на Facebook та у телевізорі.
 

Публічний договір 

Ваші права та конфіденційність дуже важливі для нас. Цей публічний договір покликаний встановити довіру та прозорі правила взаємодії між вами як клієнтом та «Ребус-методом» як компанією.

Короткий вміст: користуйтесь «Ребус-методом» лише за призначенням і поважайте авторські права.

Загальні положення

Цей публічний договір регулює відносини між ФОП Жарков Юрій Маркович, ІПН 3007315235, далі по тексту — Виконавець, в особі Жаркова Юрія Марковича, який діє на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця В03 №013718, з одного боку, та клієнтом, фізичною особою, що користується послугами із налаштування програмного забезпечення веб-сайтів «Ребус-метод українською» та/або програмних застосунків «Я читаю» — тут і далі Сайт — таким чином, щоб воно функціонувало в рамках інформаційної системи клієнта — тут і далі по тексту Клієнт, Ви. А Клієнт та Виконавець — надалі Сторони.

Користування сайтами та/або програмними застосунками Виконавця свідчить про згоду, визнання й беззастережне прийняття цього договору Клієнтом.

Безпека дітей та конфіденційність інформації

Виконавець вітає батьків та опікунів, які проводять час в мережі разом зі своїми дітьми та беруть участь у їх інтерактивних заняттях і цікавляться їх захопленнями.

Виконавцю особливо важливо забезпечити безпеку та конфіденційність особистих даних дітей. Виконавець навмисно не збирає або запитує особисті дані дітей до 18 років без явної згоди їх батьків.

Якщо Вам не виповнилося 18 років, будь ласка, запитайте дозволу вашого законного опікуна щодо використання або доступу до матеріалів Сайту. Лише за згодою та від імені опікуна Ви можете купувати товари та оплачувати послуги Виконавця.

Виконавець може зберігати та/або передавати Вашу персональну інформацію своїм філіям та партнерам в межах та за межами України, країн-членів ЄС і США у відповідності до законодавства і цього Публічного договору.

Крім того, в разі злиття, придбання, реорганізації, банкрутства Виконавця, Ваша персональна інформація може бути передана правонаступникам Виконавця.

Важлива інформація про платежі

Як зазначено на сторінці замовлення, на всі програми домашнього навчання Виконавця поширюється 30-денна гарантія повернення, і вона вже включена у вартість послуг. Ви можете скасувати своє замовлення і отримати відшкодування тільки в цей період 30 днів.

Доступ до сайту

Ви погоджуєтеся користуватися Сайтом Виконавця виключно в законних цілях, докладніше описаних нижче, в розділі «Обмеження користування». Ви погоджуєтеся не чинити жодних дій, які можуть піддати ризику безпеку даних Сайту, зробити його недоступними для інших осіб або іншим чином зашкодити Сайту або його вмісту. Ви погоджуєтеся не додавати, скорочувати або іншим чином змінювати вміст, а також не намагатися отримати доступ до будь-якого вмісту, не призначеного для Вас. Ви погоджуєтесь не використовувати сайт будь-яким чином, що може порушити права третіх осіб. Для доступу до сайту або певних ресурсів у Вас може буде запрошено певні реєстраційні дані або іншу інформацію. Обов’язковою умовою Вашого користування сайтами є надання виключно правдивої, актуальної і повної інформації.

Обмеження користування

Сайт розміщено виключно для некомерційного, особистого користування з Вашого боку та/або для того, щоб Ви могли дізнатися про Виконавця та його послуги. Забороняється використовувати Сайт з будь-якою іншою метою, в тому числі, комерційною без явної попередньої письмової згоди на те Виконавця. Наприклад, Ви не маєте права (і не можете уповноважувати на те будь-яку особу) (І) здійснювати кобрендинг Сайту, або (ІІ) використовувати блоки і фрагменти Сайту (фреймінг), або (ІІІ) проводити комерційну діяльність із використанням матеріалів Сайту, або (ІV) користуватися вмістом Сайту у власних розробках, створення на основі вмісту Сайту об’єктів авторського права, (V) використання торгової марки «Ребус-метод» — без попередньої письмової згоди на те Виконавця.

У контексті цього договору термін «кобрендинг» позначає візуальне відтворення назви, логотипу, торговельної марки або інших засобів встановлення авторських прав або ідентифікації будь-якою особою таким чином, що у користувача може обґрунтовано скластися враження, що така особа має право відтворювати, публікувати або розміщувати даний сайт або його вміст.

Ви погоджуєтеся співпрацювати з Виконавцем щодо усунення будь-якого несанкціонованого кобрендингу, фреймінгу, об’єктів авторського права, використання торгової марки «Ребус-метод» або припинення зазначеної комерційної діяльності.

Застереження

Результати користування послугами Виконавця можуть варіюватися і залежать від віку учня, його старанності, частоти й регулярності занять, мотивації та готовності батьків допомагати, психологічної атмосфери, у якій проходять заняття і інших факторів, що не залежать від Виконавця. Задля досягнення результатів Клієнт мусить дотримуватися усіх настанов та рекомендацій, розміщених на сторінках Сайту. Виконавець не несе жодної відповідальності за неправильне використання послуги і не надає жодних гарантій щодо досягнення будь-яких результатів. При цьому Клієнт має беззастережне право повернути кошти, сплачені за надані послуги, протягом 30 днів від моменту придбання.

Відгуки

Всі відгуки реальні, як і всі люди на картинках, які отримали результати завдяки користування послугами Виконавця. Виконавець не вживає спеціальних заходів задля вибіркової подачі відгуків користувачів послуги. Проте, ці результати є показником найбільш мотивованих клієнтів, що за власною волею обрали залишити відгуки, і не можуть сприйматися як середньостатистичний або типовий результат.

Інформація про право власності

Торгові марки

Матеріал і вміст, доступний на Сайті і будь-якому іншому сайті глобальної мережі, що належить, обслуговується, заліцензований і керований Виконавцем, є його власністю, тому Виконавець зберігає всі права володіння, користування і розпорядження вмістом. Таким чином, забороняється копіювати, поширювати, перевидавати, завантажувати, публікувати або передавати вміст будь-яким чином без попередньої письмової згоди Виконавця, якщо лише де-небудь на Сайті не розміщено письмовий на те дозвіл, за винятком випадків, коли ви роздруковуєте копію вмісту виключно для особистого користування. Забороняється використовувати будь-які знаки, торгові марки або логотипи, розміщені на Сайті Виконавця без його явного письмового дозволу.

Авторські права

Сайт Виконавця і його вміст захищено законами про авторські права України і / або інших країн і належать Виконавцю, що окрім іншого підтверджується відповідними державними свідоцтвами. Авторські права на вміст належать Виконавцю. Ви можете завантажувати і передруковувати вміст виключно для некомерційного, несуспільного, особистого користування. Якщо ви переглядаєте Сайт як співробітник або співвласник комерційного підприємства або організації, ви можете звернутися до Виконавця за окремою ліцензією на комерційне використання матеріалів сайту. Ви не можете обробляти або будь-яким чином змінювати зображення або інший вміст Сайту Виконавця.

Гіперпосилання

Сайт Виконавця може містити гіперпосилання на інші сайти, що не потребуюсь обслуговування Виконавцем або не пов’язані із ним. Включення будь-якого посилання на сайт третіх сторін не має на увазі підтримку, спонсорство або рекомендації з боку Виконавця по відношенню до такого сайту. Гіперпосилання на такі сайти розміщені в якості послуги Клієнтам, вони не підтримуються даним Сайтом або Виконавцем і не пов’язані з ними. Виконавець не перевіряє такі сайти частково або повністю і не несе відповідальності за їх вміст. Клієнти переходять по посиланнях на свій ризик, Врахуйте, що при переході по посиланню на інший сайт, ви залишаєте Сайт Виконавця і потрапляєте під дію правил і умов цього сайту або сайтів. Рекомендуємо вам ознайомитися з правилами користування сайтів, на які ви переходите по посиланню з Сайту виконавця.

Передача

Цим Ви передаєте Виконавцю безоплатні, безстрокові, невідкличні, всесвітні, не виключні права використовувати, відтворювати, змінювати, адаптувати, публікувати, перекладати, здійснювати похідні роботи, поширювати, виконувати, демонструвати весь вміст, примітки, пропозиції, ідеї, коментарі, графічні засоби або іншу інформацію, передану Виконавцю через його Сайт (в сукупності далі «Передача»), а також включати будь-яку передачу в інші роботи будь-якої форми, засоби або технології, відомі на сьогодні момент або таких, що будуть розроблені в майбутньому. Виконавець може не розпоряджатися Передачею як з конфіденційною інформацією і може використовувати її в своїй діяльності (в тому числі, без обмеження змісту вищевказаного, для продукції або реклами), не беручи на себе зобов’язань за авторські відрахування або будь-які інші компенсації та звільняючись від будь-яких зобов’язань в результаті появи будь-яких збігів в майбутній діяльності Виконавця. Здійснюючи передачу, Ви гарантуєте Виконавцю, що маєте законне право розміщувати вміст в передачі, і що це не є порушенням будь-якого закону або прав будь-яких осіб чи організацій.

Виконавець буде використовувати будь-яку особисту інформацію, передану вами через Сайт, відповідно до цього Публічного договору.

Надавана вами інформація

Ви не маєте права розміщувати, відправляти, передавати, публікувати або пересилати по відношенню до сайтів нашої компанії будь-який вміст, який:

 • розміщувати Ви не маєте права, в тому числі, матеріали, що належать третім сторонам;
 • пропагує незаконну діяльність або демонструє наміри здійснити незаконну дію;
 • має вульгарний, непристойний, порнографічний або вульгарний зміст; не має прямого відношення до Сайту Виконавця;
 • включає погрози, образи, наклеп, наклеп на адресу інших, порушує їх конфіденційність, говорить про переслідування, має непристойний, порнографічний, расистський, образливий, загрозливий, або агресивний вміст, містить сексуальні домагання;
 • націлений на експлуатацію або шкоду дітям за допомогою демонстрації невідповідного вмісту, запиту особистих даних і т. п.;
 • порушує права інтелектуальної власності чи інші права будь-якої організації або особи, включаючи порушення авторських прав, торгових марок або їх прав на публічне використання;
 • порушує будь-який закон або може розглядатися як такий;
 • рекламує якусь комерційну діяльність (наприклад, пропозиції щодо продажу товарів і послуг) або іншим чином залучає до будь-якої комерційної діяльності (наприклад, проведення лотерей або змагань, відображення спонсорських банерів і/або запит на товари або послуги);
 • включає програми чи застосунки, що містять віруси, «черв’яки», троянські або інші комп’ютерні програми, файли, призначені для руйнування, пошкодження або обмеження роботи будь-якого програмного забезпечення, комп’ютерного обладнання або засобів телекомунікації;
 • є «пірамідою», шахрайською або іншою подібною схемою;
 • порушує встановлену політику і правила користування Сайтом Виконавця; або
 • містить гіперпосилання на інші сайти, що містять вищевказаний вміст.

Виконавець зберігає за собою право, хоча і не зобов’язаний, проводити моніторинг користування Сайтом з метою визначення дотримання цих правил користування, а також право видаляти або відхиляти будь-яку інформацію з будь-яких причин. Не дивлячись на ці права, ви продовжуєте нести відповідальність за зміст вашої передачі. Ви визнаєте і погоджуєтеся, що ані Виконавець, ані будь-яка третя особа, яка надає вміст Виконавцю, не несуть і не беруть на себе ніякої відповідальності за будь-яку дію чи бездіяльність Виконавця або такої третьої особи по відношенню до будь-якої передачі.

Безпека

Паролі, що застосовуються на Сайті Виконавця, є предметом виключно індивідуального користування. Ви несете відповідальність за безпеку вашого пароля (якщо такий є). Виконавець має право відслідковувати ваш пароль і, на свій розсуд, вимагати від вас його зміни. Якщо, на думку компанії, ваш пароль небезпечний, компанія має право вимагати його заміни та / або закрити ваш обліковий запис.

Забороняється користуватися послугами і засобами, наданими в рамках Сайту виконавця, якщо існує ризик порушення безпеки або пошкодження системних ресурсів і/або облікових записів. Заборонено використання і поширення інструментів, призначених для порушення безпеки (наприклад, програм підбору паролів, інструментів злому або розвідування мереж). Якщо ви стали учасником будь-якої дії із порушення безпеки системи, Виконавець має право передати ваші дані відповідним спеціалістам, у тому числі правоохоронним органам з метою сприяння у вирішенні інцидентів, пов’язаних з безпекою. Виконавець має право проводити розслідування потенційних випадків порушення цього Публічного договору.

Виконавець зберігає за собою право співпрацювати з будь-якими правоохоронними органами або виконувати розпорядження суду з вимогами надати особисті дані будь-якої особи, що будь-яким чином користується цим Публічним договором, відправляє електронні повідомлення, а також публікує або іншим чином розповсюджує будь-які матеріали, які можуть порушити цей Публічний договір.

Звільнення від відповідальності

Ви звільняєте від відповідальності та відшкодування збитків Виконавця, ліцензіарів, надавачів вмісту, послуг, співробітників, агентів, керівників, директорів і підрядників (далі «Звільнені від відповідальності сторони») в результаті будь-якого порушення Вами цього Публічного договору, в тому числі будь-якого використання вмісту шляхом, що не передбачені цим Договором. Ви погоджуєтеся, що звільнені від відповідальності Сторони не несуть відповідальності у зв’язку з будь-яким таким порушенням або неавторизованим використанням, і ви згодні відшкодувати всі без винятку пов’язані з цим збитки, втрати, штрафи, стягнення, витрати і витрати на адвокатів, які звільняються від відповідальності сторін. Ви також звільняєте від відповідальності та відшкодування збитків звільнені від відповідальності сторони в зв’язку з претензіями, виставленими сторонніми особами, що зазнали збитків чи шкоди, через використання Вами інформації, розміщеної на Сайті Виконавця.

Умови звільнення Сторін від відповідальності

Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов’язань за Публічним договором, якщо це невиконання стало наслідком обставин непереборної сили, що виникли після укладення Договору в результаті подій надзвичайного характеру, які Сторона не могла не передбачати, ні запобігти розумними заходами (форс-мажор).

Про настання і припинення форс-мажорних обставин Сторона, що не виконує зобов’язання через ці обставини, зобов’язана протягом десяти днів доступними каналами зв’язку сповістити іншу сторону Публічного договору.

Доказом наявності і тривалості форс-мажорних обставин можуть служити документи, що видаються Торговельно-промисловою палатою України, іншими компетентними органами України.

Інше

Всі спори та розбіжності, що виникають між Сторонами за цим Публічним договором, підлягають врегулюванню шляхом взаємних консультацій та переговорів. У випадку, якщо Сторони не зможуть дійти згоди зі спірних питань шляхом переговорів, то такий спір підлягає передачі на розгляд суду, згідно з чинним законодавством України.

В усьому, що не передбачено цим Договором, Сторони керуються чинним законодавством України. Якщо будь-яка частина цього Публічного договору стане незаконною, позбавленою юридичної сили або недійсною, вона буде розглядатися окремо і не вплине на дію і юридичну силу інших положень. Незважаючи на вищезазначене, будь-які додаткові правила, договори і умови на сайтах Виконавця будуть регламентувати пункти, до яких вони належать. Якщо Ви заперечуватимете проти будь-яких змін у цьому Договорі, ви мусите припинити користуватися Послугами Виконавця та можете звернутися до Виконавця із запитом на видалення Ваших особистих даних. Виконавець має право переглянути цей Публічний договір у будь-який час за допомогою оновлення цієї сторінки. Користування Сайтами та/або програмними застосунками Виконавця після внесення змін розглядається як визнання та прийняття змін. Просимо Вас регулярно перевіряти чинний Договір.

У вас виникли питання щодо послуг Виконавця? Вам цікаво, чи підійде вам надавана послуга? Зв’яжіться з нами зручним для вас способом, скориставшись сторінкою «Контакти».